סוגי שתלים לשיניים: עמוד המידע המקיף והמעודכן ביותר

בעולם הרפואה השיניים היישומי והמתקדם של היום, סוגי השתלים לשיניים מציעים פתרונות יעילים ומתקדמים לבעיות דנטליות שונות. כשמדובר בבחירת השתל המתאים, חשוב סוגי שתלים לשיניים השונות ואת היתרונות והחסרונות של כל סוג. בעמוד המידע המקיף והמעודכן הזה, תוכלו למצוא את המידע החיוני הנדרש לבחירת השתל הנכון עבורכם.

  1. שתלים אנדוסאליים: שתלים אנדוסאליים הם הסוג הנפוץ ביותר והם מותקנים בעצם הלחי או הלסת ישירות. הם מחוברים לשורש השיניים המקוריים ומספקים יציבות ותחושת נוחות דומה לשיניים טבעיות. יתרון עיקרי של שתלים אנדוסאליים הוא היציבות והנוחות שהם מספקים.
  2. שתלים סובלוקסימליים: שתלים סובלוקסימליים מתקנים ישירות בעצם הלחי, אך הם נכנסים לעצם מתחת לחניכי השיניים המקוריים. הם נועדו לתמוך בגשר של שיניים או להחליף מקום לשתלים אחרים. יתרון עיקרי של שתלים סובלוקסימליים הוא היכולת להתקין שתלים גם במקומות שבהם אין מספיק מקום לשתלים אנדוסאליים.
  3. שתלים תת-פרימלריים: שתלים תת-פרימלריים מותקנים מתחת לקרן החניך העליונה של הלחי או הלסת. הם משמשים כתמיכה לשתלים אנדוסאליים או סובלוקסימליים, ומסייעים ביציבות השתל ובתחושת הנוחות. יתרון עיקרי של שתלים תת-פרימלריים הוא היכולת לשמור על תמיכה מוצלחת בשתלים מרובים בעזרתם.
  4. שתלים פנימיים: שתלים פנימיים הם שתלים המותקנים בתוך עצם הלחי או הלסת, ונמצאים בתוך העצם. הם מספקים יציבות מרבית וניתנים להחלפה בצורה יעילה וקלה. יתרון עיקרי של שתלים פנימיים הוא העמידות והיציבות שלהם.
  5. שתלים מיידיים: שתלים מיידיים הם שתלים המותקנים ישירות לאחר הסרת השיניים המקוריות. הם מסייעים במניעת הפסד עצם ומספקים תוצאות מיידיות ומרשימות. יתרון עיקרי של שתלים מיידיים הוא היכולת להחזיק את הפה תוך שמירה על תפקוד ומראה טבעיים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *